POČÍTAČOVÁ MYŠ DEFENDER ENJOY 10 BLUETOOTH 3W ČIERNY
Kód: PERDFNGLO0011Podrobný popis
POČÍTAČOVÁ MYŠ DEFENDER ENJOY 10 BLUETOOTH 3W ČIERNY| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Wi-Fi | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ diaľkového ovládača | Nie |
| Návod | Áno |
| Výška | 85 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Životnosť batérie (max.) | 5 h |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| RMS výkon | 3 W |
| Frekvenčný rozsah | 150 - 20000 Hz |
| Základný materiál | Plast |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba | Čierna |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Šírka balenia | 53 mm |
| Hĺbka balenia | 115 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Výška balenia | 100 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Upozornenia | Do not expose to open flames or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 4745090822649 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Wi-Fi: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ diaľkového ovládača: | Nie |
| Návod: | Áno |
| Výška: | 85 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Hĺbka: | 85 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Životnosť batérie (max.): | 5 h |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| RMS výkon: | 3 W |
| Frekvenčný rozsah: | 150 - 20000 Hz |
| Základný materiál: | Plast |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba: | Čierna |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Šírka balenia: | 53 mm |
| Hĺbka balenia: | 115 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Výška balenia: | 100 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Upozornenia: | Do not expose to open flames or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
