Trust GXT 619W Thorne - 2.0-kanálový soundbar, 6 W (biely)
Kód: PERTRUGLO0039Podrobný popis
Trust GXT 619W Thorne - 2.0-kanálový soundbar, 6 W (biely)| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Vstup AUX | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Stručný návod | Áno |
| Farba | Biela |
| Hĺbka | 75 mm |
| Dĺžka šnúry | 1,4 m |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť SoundBar | 700 g |
| RMS výkon | 6 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Výstupný výkon (PMPO) | 12 W |
| Šírka balenia | 443 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 108 mm |
| Výška balenia | 105 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 726 g |
| Frekvenčný rozsah | 150 - 20000 Hz |
| Upozornenia | Avoid contact of the device with water., Store away from heat sources., Do not open the unit housing. |
| Výkon reproduktorov Soundbar | 6 W |
| Impedancia výškového reproduktoru | 4 ohm |
| Počet meničov výškových reproduktorov | 2 |
| Odpor | 10000 ohm |
| Priemer výškového reproduktora | 4 cm |
| Subwoofer súčasťou | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 8713439251104 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Vstup AUX: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Stručný návod: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Dĺžka šnúry: | 1,4 m |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Hmotnosť SoundBar: | 700 g |
| RMS výkon: | 6 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Výstupný výkon (PMPO): | 12 W |
| Šírka balenia: | 443 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 108 mm |
| Výška balenia: | 105 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 726 g |
| Frekvenčný rozsah: | 150 - 20000 Hz |
| Upozornenia: | Avoid contact of the device with water., Store away from heat sources., Do not open the unit housing. |
| Výkon reproduktorov Soundbar: | 6 W |
| Impedancia výškového reproduktoru: | 4 ohm |
| Počet meničov výškových reproduktorov: | 2 |
| Odpor: | 10000 ohm |
| Priemer výškového reproduktora: | 4 cm |
| Subwoofer súčasťou: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
