Dahua Technology DHI-SSD-C970 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIADAUSSD0028Podrobný popis
Dahua Technology DHI-SSD-C970 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND| Náhodné čítanie (4 KB) | 495000 IOPS |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| NVMe | Áno |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Rýchlosť zápisu | 4700 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Náhodný zápis (4 KB) | 750000 IOPS |
| TBW hodnotenie | 2000 |
| Rýchlosť čítania | 5000 MB/s |
| Verzia NVMe | 1.4 |
| Počet liniek pre PCI Express | x4 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Kontrola parity s nízkou hustotou (LDPC) | Áno |
| Typ pamäte | 3D NAND |
| Formát SSD | M.2 |
| Komponent pre | PC |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Podpora TRIM | Áno |
| Šírka | 22 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 2,25 mm |
| Hmotnosť | 8 g |
| Spotreba energie (max) | 4,65 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,5 W |
| Výška balenia | 15,5 mm |
| Šírka balenia | 105,5 mm |
| Hĺbka balenia | 140,5 mm |
| Certifikáty zhody | CE, WEEE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkové otrasy | 1500 G |
| Prevádzkové vibrácie | 3,08 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 6923172598684 |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 495000 IOPS |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| NVMe: | Áno |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Rýchlosť zápisu: | 4700 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Náhodný zápis (4 KB): | 750000 IOPS |
| TBW hodnotenie: | 2000 |
| Rýchlosť čítania: | 5000 MB/s |
| Verzia NVMe: | 1.4 |
| Počet liniek pre PCI Express: | x4 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1500000 h |
| Kontrola parity s nízkou hustotou (LDPC): | Áno |
| Typ pamäte: | 3D NAND |
| Formát SSD: | M.2 |
| Komponent pre: | PC |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Podpora TRIM: | Áno |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Výška: | 2,25 mm |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Spotreba energie (max): | 4,65 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,5 W |
| Výška balenia: | 15,5 mm |
| Šírka balenia: | 105,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 140,5 mm |
| Certifikáty zhody: | CE, WEEE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkové otrasy: | 1500 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 3,08 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
