Patriot Memory P300 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIAPATSSD0035Podrobný popis
Patriot Memory P300 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 NVMe| Verzia NVMe | 1.3 |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 290000 IOPS |
| ECC | Áno |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Náhodný zápis (4 KB) | 260000 IOPS |
| Rýchlosť čítania | 2100 MB/s |
| TBW hodnotenie | 320 |
| Rozhranie | PCI Express 3.0 |
| Rýchlosť zápisu | 1650 MB/s |
| Počet liniek pre PCI Express | x4 |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (ATTO) | 2100 MB/s |
| NVMe | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Formát SSD | M.2 |
| Ochrana dát | Áno |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (CDM) | 2100 MB/s |
| Hĺbka | 3,8 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
| Výška | 22 mm |
| Spotreba energie (v pokoji) | 0,38 W |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Výška balenia | 99,6 mm |
| Šírka balenia | 130,8 mm |
| Hĺbka balenia | 6,6 mm |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20 g |
| Maximálna prevádzková teplota | 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 814914027318 |
| Verzia NVMe: | 1.3 |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 290000 IOPS |
| ECC: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Náhodný zápis (4 KB): | 260000 IOPS |
| Rýchlosť čítania: | 2100 MB/s |
| TBW hodnotenie: | 320 |
| Rozhranie: | PCI Express 3.0 |
| Rýchlosť zápisu: | 1650 MB/s |
| Počet liniek pre PCI Express: | x4 |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (ATTO): | 2100 MB/s |
| NVMe: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ochrana dát: | Áno |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (CDM): | 2100 MB/s |
| Hĺbka: | 3,8 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 9 g |
| Výška: | 22 mm |
| Spotreba energie (v pokoji): | 0,38 W |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Výška balenia: | 99,6 mm |
| Šírka balenia: | 130,8 mm |
| Hĺbka balenia: | 6,6 mm |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20 g |
| Maximálna prevádzková teplota: | 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
