Silicon Power Ace A55 2.5" 128 GB Serial ATA III SLC
Kód: DIASLPSSD0001Podrobný popis
Silicon Power Ace A55 2.5" 128 GB Serial ATA III SLC| Sekvenčná rýchlosť čítania (ATTO) | 550 MB/s |
| Typ pamäte | SLC |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (CDM) | 370 MB/s |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (ATTO) | 420 MB/s |
| Formát SSD | 2.5" |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (CDM) | 460 MB/s |
| Typ pamäte flash NAND | SLC (Single Level Cell) |
| NCQ | Áno |
| ECC | Áno |
| Komponent pre | Laptop |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| Podpora TRIM | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Podpora RAID | Áno |
| Ochranné funkcie | Odolný voči vibráciám, Odolný proti nárazom |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Kapacita disku SSD | 128 GB |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Výška | 7 mm |
| Hĺbka | 69,8 mm |
| Šírka | 100 mm |
| HS kód | 84717070 |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 4712702659108 |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (ATTO): | 550 MB/s |
| Typ pamäte: | SLC |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (CDM): | 370 MB/s |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (ATTO): | 420 MB/s |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (CDM): | 460 MB/s |
| Typ pamäte flash NAND: | SLC (Single Level Cell) |
| NCQ: | Áno |
| ECC: | Áno |
| Komponent pre: | Laptop |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| Podpora TRIM: | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1500000 h |
| Podpora RAID: | Áno |
| Ochranné funkcie: | Odolný voči vibráciám, Odolný proti nárazom |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Kapacita disku SSD: | 128 GB |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Výška: | 7 mm |
| Hĺbka: | 69,8 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| HS kód: | 84717070 |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
