Silicon Power M.2 2280 A55 Half-slim 256 GB Serial ATA III SLC
Kód: DIASLPSSD0014Podrobný popis
Silicon Power M.2 2280 A55 Half-slim 256 GB Serial ATA III SLC| Podpora TRIM | Áno |
| ECC | Áno |
| Komponent pre | Laptop |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| NCQ | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Rýchlosť zápisu | 530 MB/s |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| NVMe | Nie |
| Typ pamäte | SLC |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 22 mm |
| Hmotnosť | 8 g |
| Výška | 3,5 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 4713436121749 |
| Podpora TRIM: | Áno |
| ECC: | Áno |
| Komponent pre: | Laptop |
| Kapacita disku SSD: | 256 GB |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| NCQ: | Áno |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1500000 h |
| Rýchlosť zápisu: | 530 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| NVMe: | Nie |
| Typ pamäte: | SLC |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Výška: | 3,5 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
