Silicon Power P34A60 128 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIASLPSSD0090Podrobný popis
Silicon Power P34A60 128 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Formát SSD | M.2 |
| Rýchlosť čítania | 2200 MB/s |
| Rozhranie | PCI Express 3.0 |
| Rýchlosť zápisu | 1600 MB/s |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Počet liniek pre PCI Express | x4 |
| Kapacita disku SSD | 128 GB |
| NVMe | Áno |
| Podsvietenie | Nie |
| Verzia NVMe | 1.3 |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Certifikácia | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Hmotnosť | 8 g |
| Šírka | 22 mm |
| Hĺbka | 3,5 mm |
| Výška | 80 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové otrasy | 1500 G |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 4713436142461 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rýchlosť čítania: | 2200 MB/s |
| Rozhranie: | PCI Express 3.0 |
| Rýchlosť zápisu: | 1600 MB/s |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Počet liniek pre PCI Express: | x4 |
| Kapacita disku SSD: | 128 GB |
| NVMe: | Áno |
| Podsvietenie: | Nie |
| Verzia NVMe: | 1.3 |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Certifikácia: | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 3,5 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Prevádzkové otrasy: | 1500 G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
