Western Digital Green WD SN3000 NVMe 2 TB M.2 PCI Express 4.0
Kód: DIAWESSSD0197Podrobný popis
Western Digital Green WD SN3000 NVMe 2 TB M.2 PCI Express 4.0| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Áno |
| Komponent pre | PC |
| Rýchlosť zápisu | 4200 MB/s |
| Rýchlosť čítania | 5000 MB/s |
| Hmotnosť | 5,4 g |
| Šírka | 22 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 1 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 80 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 718037904610 |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| NVMe: | Áno |
| Komponent pre: | PC |
| Rýchlosť zápisu: | 4200 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 5000 MB/s |
| Hmotnosť: | 5,4 g |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 80 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
