Western Digital WD Blue SN5100 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC 3D NAND
Kód: DIAWESSSD0188Podrobný popis
Western Digital WD Blue SN5100 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC 3D NAND| Podpora bezpečnostných algoritmov | TCG pyrit |
| Počet liniek pre PCI Express | x4 |
| Typ pamäte | QLC 3D NAND |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Náhodný zápis (4 KB) | 1300000 IOPS |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Rýchlosť zápisu | 6700 MB/s |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 1000000 IOPS |
| TBW hodnotenie | 900 |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1750000 h |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Rýchlosť čítania | 7100 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| Hmotnosť | 5,7 g |
| Šírka | 22 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 2,38 mm |
| Priemerná spotreba energie (čítanie) | 4,1 W |
| Priemerná spotreba energie (zápis) | 4,1 W |
| Hmotnosť vrátane balenia | 49 g |
| Hĺbka balenia | 21 mm |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 126 mm |
| Šírka balenia | 101,6 mm |
| Certifikáty zhody | RoHS, UL, Federal Communications Commission (FCC), KCC, UKCA, RCM, CB, CE, ICES, VCCI, BSMI |
| Prevádzkové otrasy | 1500 G |
| Prevádzkové vibrácie | 5 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 4,9 G |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 718037906263 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | TCG pyrit |
| Počet liniek pre PCI Express: | x4 |
| Typ pamäte: | QLC 3D NAND |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Náhodný zápis (4 KB): | 1300000 IOPS |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 6700 MB/s |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 1000000 IOPS |
| TBW hodnotenie: | 900 |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1750000 h |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Rýchlosť čítania: | 7100 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| Hmotnosť: | 5,7 g |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Výška: | 2,38 mm |
| Priemerná spotreba energie (čítanie): | 4,1 W |
| Priemerná spotreba energie (zápis): | 4,1 W |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 49 g |
| Hĺbka balenia: | 21 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 126 mm |
| Šírka balenia: | 101,6 mm |
| Certifikáty zhody: | RoHS, UL, Federal Communications Commission (FCC), KCC, UKCA, RCM, CB, CE, ICES, VCCI, BSMI |
| Prevádzkové otrasy: | 1500 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 5 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 4,9 G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
