Yato YT-82080 uhlová brúska 30000 ot/min 750 W 1,8 kg
Kód: NELYATSPR0001Podrobný popis
Yato YT-82080 uhlová brúska 30000 ot/min 750 W 1,8 kg| Hladina akustického tlaku | 85 dB |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 30000 ot/min |
| Úroveň vibrácií (brúsenie) | 2,5 m/s² |
| Rýchlosť pri voľnobehu (min) | 10000 ot/min |
| Hladina akustického výkonu | 75 dB |
| Farba | Čierna, Červená |
| Trieda krytia | II |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Príkon | 750 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Vstupné striedavé napätie | 230 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Upozornenia | Do not use in damp conditions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Straight grinders |
|---|---|
| EAN: | 5906083065811 |
| Hladina akustického tlaku: | 85 dB |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 30000 ot/min |
| Úroveň vibrácií (brúsenie): | 2,5 m/s² |
| Rýchlosť pri voľnobehu (min): | 10000 ot/min |
| Hladina akustického výkonu: | 75 dB |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Trieda krytia: | II |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Príkon: | 750 W |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Upozornenia: | Do not use in damp conditions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
