Manhattan 162005 hub 480 Mbit/s Biela
Kód: PERMNHSPL0001Podrobný popis
Manhattan 162005 hub 480 Mbit/s Biela| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| DC-in konektor | Nie |
| Počet portov | 2 |
| Rozhranie rozbočovača | USB 2.0, USB typ B |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-A až USB Type-B |
| Farba | Biela |
| LED indikátory | Áno |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Plug and Play | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 480 Mbit/s |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Ochrana preťaženia | Áno |
| Certifikácia | FCC CE RoHS WEEE |
| Hmotnosť | 70 g |
| Hĺbka | 68 mm |
| Výška | 20 mm |
| Šírka | 43 mm |
| Certifikáty zhody | REACH, RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Typ balenia | Blistr |
| HS kód | 84719000 |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Upozornenia | Do not open the appliance housing to avoid electric shock., Avoid contact with liquid to prevent damage to the unit., Ensure that the product is used in accordance with the manufacturer's recommendations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches and splitters |
|---|---|
| EAN: | 766623162005 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| DC-in konektor: | Nie |
| Počet portov: | 2 |
| Rozhranie rozbočovača: | USB 2.0, USB typ B |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-A až USB Type-B |
| Farba: | Biela |
| LED indikátory: | Áno |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Plug and Play: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 480 Mbit/s |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Ochrana preťaženia: | Áno |
| Certifikácia: | FCC CE RoHS WEEE |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Šírka: | 43 mm |
| Certifikáty zhody: | REACH, RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Typ balenia: | Blistr |
| HS kód: | 84719000 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the appliance housing to avoid electric shock., Avoid contact with liquid to prevent damage to the unit., Ensure that the product is used in accordance with the manufacturer's recommendations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
