Savio CL-42 rozbočovače obrazu HDMI 2x HDMI
Kód: AKCSAVSPL0003Podrobný popis
Savio CL-42 rozbočovače obrazu HDMI 2x HDMI| Počet video portov | 2 |
| Video výstup | 2x HDMI |
| Videovýstup | HDMI |
| 3D kompatibilita | Áno |
| Hĺbka farieb | 36 bit |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Kov |
| Dolby technológie | Dolby Digital AC3, DTS, DTS-HD, Dolby TrueHD |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 px |
| Vstupné striedavé napätie | 5 V |
| Vstupný prúd | 1 A |
| Upozornenia | Ensure that the product is used in accordance with the manufacturer's recommendations., Do not open the appliance housing to avoid electric shock., Avoid contact with liquid to prevent damage to the unit. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches and splitters |
|---|---|
| EAN: | 5901986040378 |
| Počet video portov: | 2 |
| Video výstup: | 2x HDMI |
| Videovýstup: | HDMI |
| 3D kompatibilita: | Áno |
| Hĺbka farieb: | 36 bit |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Kov |
| Dolby technológie: | Dolby Digital AC3, DTS, DTS-HD, Dolby TrueHD |
| Maximálne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px |
| Vstupné striedavé napätie: | 5 V |
| Vstupný prúd: | 1 A |
| Upozornenia: | Ensure that the product is used in accordance with the manufacturer's recommendations., Do not open the appliance housing to avoid electric shock., Avoid contact with liquid to prevent damage to the unit. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
