LANBERG SWITCH DSP1-1005 (5-PORT, 1GB/S)
Kód: KILLAESWI0003Podrobný popis
LANBERG SWITCH DSP1-1005 (5-PORT, 1GB/S)| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Výška | 22 mm |
| Šírka | 52 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Plne duplexný režim | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 1000BASE-T |
| Podpora 10G | Nie |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| LED indikátory | LAN, Výkon |
| Farba | Čierna |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Typ prepínača | Nespravované |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Tabuľka MAC adries | 2000 položky |
| Limit prepínania | 10 Gbit/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 5901969415698 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Výška: | 22 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Hĺbka: | 82 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Plne duplexný režim: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 1000BASE-T |
| Podpora 10G: | Nie |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| LED indikátory: | LAN, Výkon |
| Farba: | Čierna |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 40 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Typ prepínača: | Nespravované |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Tabuľka MAC adries: | 2000 položky |
| Limit prepínania: | 10 Gbit/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
