NETGEAR APS1000W zdroj 1000 W Strieborná
Kód: KILNGESWI0097Podrobný popis
NETGEAR APS1000W zdroj 1000 W Strieborná| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1272908 h |
| Kompatibilné produkty | RPS4000 |
| Hĺbka | 207,6 mm |
| Šírka | 86,4 mm |
| Výška | 39,3 mm |
| Hmotnosť | 1,03 kg |
| Celkový príkon | 1000 W |
| Farba | Strieborná |
| HS kód | 84733020 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -45 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 606449085921 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1272908 h |
| Kompatibilné produkty: | RPS4000 |
| Hĺbka: | 207,6 mm |
| Šírka: | 86,4 mm |
| Výška: | 39,3 mm |
| Hmotnosť: | 1,03 kg |
| Celkový príkon: | 1000 W |
| Farba: | Strieborná |
| HS kód: | 84733020 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -45 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
