Prepínač MERCUSYS MS105G
Kód: KILMEUSWI0016Podrobný popis
Prepínač MERCUSYS MS105G| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 5 |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Montážna sada do šachty | Nie |
| Dodávané káble | Nie |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 24,9 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Spotreba energie (max) | 1039,03 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Agregácia spojenia | Nie |
| Podpora VLAN | Nie |
| Podpora 10G | Nie |
| Zrkadlenie portov | Nie |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 10BASE-T, 1000BASE-T, 100BASE-TX |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Formát | Desktop |
| Farba | Biela |
| Počet ventilátorov | 0 ventilátor/ventilátory |
| HS kód | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Nie |
| Typ prepínača | Riadený |
| Správa cez webové rozhranie | Nie |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Jumbo frames | 9 |
| Store-and-forward | Áno |
| Limit prepínania | 10 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 1 MB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6957939005634 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 5 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Montážna sada do šachty: | Nie |
| Dodávané káble: | Nie |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 24,9 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Spotreba energie (max): | 1039,03 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Nie |
| Podpora VLAN: | Nie |
| Podpora 10G: | Nie |
| Zrkadlenie portov: | Nie |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 10BASE-T, 1000BASE-T, 100BASE-TX |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Formát: | Desktop |
| Farba: | Biela |
| Počet ventilátorov: | 0 ventilátor/ventilátory |
| HS kód: | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Prepínač vrstiev: | L2 |
| Quality of Service (QoS): | Nie |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Správa cez webové rozhranie: | Nie |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Jumbo frames: | 9 |
| Store-and-forward: | Áno |
| Limit prepínania: | 10 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 1 MB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
