Ústredňa Nice Yubii Home Pro YHP-001 (2) EU
Kód: INDNCECES0001Podrobný popis
Ústredňa Nice Yubii Home Pro YHP-001 (2) EU| Počet USB portov | 1 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Z-Wave | Áno |
| ZigBee | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Ukladacie médium | eMMC |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR3 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Farba | Čierna |
| Frekvencia procesora | 1,2 GHz |
| Kapacita pamäte RAM | 2 GB |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Kapacita úložiska | 8 GB |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Výška | 35 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | System controls |
|---|---|
| EAN: | 5902701704131 |
| Počet USB portov: | 1 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Z-Wave: | Áno |
| ZigBee: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Ukladacie médium: | eMMC |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR3 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Frekvencia procesora: | 1,2 GHz |
| Kapacita pamäte RAM: | 2 GB |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Kapacita úložiska: | 8 GB |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Výška: | 35 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
