LANBERG RJ45, RJ12, RJ11 PRIAMY KRIMPOVACÍ KONEKTOR
Kód: NRZLAENAR0013Podrobný popis
LANBERG RJ45, RJ12, RJ11 PRIAMY KRIMPOVACÍ KONEKTOR| Šírka | 110,5 mm |
| Hmotnosť | 140 g |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 272 mm |
| Model | Krimpovacie kliešte |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Typ sieťového konektora | RJ-12, RJ-11, RJ-45 |
| Upozornenia | Always wear appropriate protective clothing, such as gloves and safety glasses, when using tools., Use tools in accordance with the manufacturer's instructions to avoid injury., Keep tools out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tools |
|---|---|
| EAN: | 5901969424027 |
| Šírka: | 110,5 mm |
| Hmotnosť: | 140 g |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 272 mm |
| Model: | Krimpovacie kliešte |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Typ sieťového konektora: | RJ-12, RJ-11, RJ-45 |
| Upozornenia: | Always wear appropriate protective clothing, such as gloves and safety glasses, when using tools., Use tools in accordance with the manufacturer's instructions to avoid injury., Keep tools out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
