Baseus CALYS-A02 telefónny kábel biely 1 m USB A Lightning
Kód: KBABSUUSB0221Podrobný popis
Baseus CALYS-A02 telefónny kábel biely 1 m USB A Lightning| Farba | Biela |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Výstupný prúd (max) | 2,4 A |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Konektor 1 | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 480 Mbit/s |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Konektor 2 | Lightning |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Upozornenia | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 6953156205413 |
| Farba: | Biela |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Výstupný prúd (max): | 2,4 A |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Konektor 1: | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 480 Mbit/s |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Konektor 2: | Lightning |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Upozornenia: | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
