Baseus Gem Rýchlonabíjací kábel USB-C na iP 1 m 20 W Fialová
Kód: AKGBSUKAB0039Podrobný popis
Baseus Gem Rýchlonabíjací kábel USB-C na iP 1 m 20 W Fialová| Množstvo v balení | 1 kusov |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Materiál plášťa ku káblu | Nylon |
| Konektor 2 | Lightning (7-pin) |
| Konektor 1 | USB Typ C |
| Farba | Purpurová |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Materiál | PC, Nylon |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Hmotnosť | 27 g |
| Príkon | 20 W |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Upozornenia | Do not expose the cable to prolonged moisture., Do not use the cable if it is visibly damaged., Avoid bending or excessively twisting the cable. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 6932172658861 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Materiál plášťa ku káblu: | Nylon |
| Konektor 2: | Lightning (7-pin) |
| Konektor 1: | USB Typ C |
| Farba: | Purpurová |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Materiál: | PC, Nylon |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Hmotnosť: | 27 g |
| Príkon: | 20 W |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Upozornenia: | Do not expose the cable to prolonged moisture., Do not use the cable if it is visibly damaged., Avoid bending or excessively twisting the cable. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
