Gembird Kabel / Adapter USB kábel USB 2.0 1,8 m USB A USB C Čierna
Kód: KABGEMUSB0051Podrobný popis
Gembird Kabel / Adapter USB kábel USB 2.0 1,8 m USB A USB C Čierna| Konektor 1, rod | Samec |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 1 | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 480 Mbit/s |
| USB verzia | USB 2.0 |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 0,48 Gbit/s |
| Konektor 2 | USB C |
| Farba | Čierna |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Hmotnosť | 85 g |
| Šírka balenia | 20 mm |
| Výška balenia | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 69 g |
| HS kód | 84733080 |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Upozornenia | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 8716309086554 |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 1: | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 480 Mbit/s |
| USB verzia: | USB 2.0 |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 0,48 Gbit/s |
| Konektor 2: | USB C |
| Farba: | Čierna |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Šírka balenia: | 20 mm |
| Výška balenia: | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 69 g |
| HS kód: | 84733080 |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Upozornenia: | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
