iBOX IKUTC USB-C kábel 60W 1m čierny
Kód: KBAIBOUSB0023Podrobný popis
iBOX IKUTC USB-C kábel 60W 1m čierny| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1 | USB C |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| USB verzia | USB 2.0 |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Konektor 2 | USB C |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Opletený kábel | Nie |
| Farba kábla | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Výstupný prúd (max) | 3 A |
| Maximálne napätie | 20 V |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 5903968681135 |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1: | USB C |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| USB verzia: | USB 2.0 |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Konektor 2: | USB C |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Opletený kábel: | Nie |
| Farba kábla: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Výstupný prúd (max): | 3 A |
| Maximálne napätie: | 20 V |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
