Lanberg CA-USBA-10CC-0018-BK USB kábel USB 2.0 1,8 m USB B Čierna
Kód: KBALAEUSB0001Podrobný popis
Lanberg CA-USBA-10CC-0018-BK USB kábel USB 2.0 1,8 m USB B Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Konektor 1 | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 480 Mbit/s |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 0,48 Gbit/s |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Farba | Čierna |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| AWG veľkosť vodiča | 30 |
| Konektor 2 | USB B |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Materiál plášťa ku káblu | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Plug and Play | Áno |
| USB verzia | USB 2.0 |
| Priemer kábla | 4,8 mm |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Hmotnosť vrátane balenia | 70 g |
| Upozornenia | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 5901969413526 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Konektor 1: | USB A |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 480 Mbit/s |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 0,48 Gbit/s |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Farba: | Čierna |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| AWG veľkosť vodiča: | 30 |
| Konektor 2: | USB B |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Materiál plášťa ku káblu: | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Plug and Play: | Áno |
| USB verzia: | USB 2.0 |
| Priemer kábla: | 4,8 mm |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 70 g |
| Upozornenia: | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
