Techly ICOC U3A-RJ45-010 sieťový kábel Čierna, Strieborná 1 m Cat6 F/UTP (FTP)
Kód: KBATHLUSB0003Podrobný popis
Techly ICOC U3A-RJ45-010 sieťový kábel Čierna, Strieborná 1 m Cat6 F/UTP (FTP)| Formát konektora 1 | Priamy |
| Materiál izolačnej vrstvy | Bavlna |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Štandardný kábel | Cat6 |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Tienenie kábla | F/UTP (FTP) |
| Povrchová úprava konektora | nikel |
| Konektor 1 | USB Typ-A |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Typ vodiča | Pletené |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rýchlosť prenosu dát | 1000 Mbit/s |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Tvar kábla | Kolo |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Plug and Play | Áno |
| Vonkajší priemer | 5,6 mm |
| Hmotnosť | 59 g |
| Záručná lehota | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody | RoHS, REACH, CE |
| Upozornenia | Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 8059018369656 |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Materiál izolačnej vrstvy: | Bavlna |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Tienenie kábla: | F/UTP (FTP) |
| Povrchová úprava konektora: | nikel |
| Konektor 1: | USB Typ-A |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Typ vodiča: | Pletené |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rýchlosť prenosu dát: | 1000 Mbit/s |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Tvar kábla: | Kolo |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Plug and Play: | Áno |
| Vonkajší priemer: | 5,6 mm |
| Hmotnosť: | 59 g |
| Záručná lehota: | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody: | RoHS, REACH, CE |
| Upozornenia: | Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
