Techly ICOC U3C-RJ45-010 sieťový kábel Strieborná, Čierna 1 m Cat6 F/UTP (FTP)
Kód: KBATHLUSB0001Podrobný popis
Techly ICOC U3C-RJ45-010 sieťový kábel Strieborná, Čierna 1 m Cat6 F/UTP (FTP)| Dĺžka kábla | 1 m |
| Rýchlosť prenosu dát | 1000 Mbit/s |
| Typ vodiča | Pletené |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Štandardný kábel | Cat6 |
| Tvar kábla | Kolo |
| Tienenie kábla | F/UTP (FTP) |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Materiál izolačnej vrstvy | Textil |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 1 | USB Typ-A |
| USB verzia | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Povrchová úprava konektora | nikel |
| Plug and Play | Áno |
| Vonkajší priemer | 5,6 mm |
| Hmotnosť | 56 g |
| Záručná lehota | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody | RoHS, REACH, CE |
| Upozornenia | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 8059018369700 |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Rýchlosť prenosu dát: | 1000 Mbit/s |
| Typ vodiča: | Pletené |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Tvar kábla: | Kolo |
| Tienenie kábla: | F/UTP (FTP) |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Materiál izolačnej vrstvy: | Textil |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 1: | USB Typ-A |
| USB verzia: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Povrchová úprava konektora: | nikel |
| Plug and Play: | Áno |
| Vonkajší priemer: | 5,6 mm |
| Hmotnosť: | 56 g |
| Záručná lehota: | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody: | RoHS, REACH, CE |
| Upozornenia: | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
