Techly ICOC U3C-RJ45-030 sieťový kábel Strieborná, Čierna 3 m Cat6 F/UTP (FTP)
Kód: KBATHLUSB0002Podrobný popis
Techly ICOC U3C-RJ45-030 sieťový kábel Strieborná, Čierna 3 m Cat6 F/UTP (FTP)| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1 | USB Typ-A |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Tvar kábla | Kolo |
| Materiál izolačnej vrstvy | Textil |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Plug and Play | Áno |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Farba | Čierna, Strieborná |
| Rýchlosť prenosu dát | 1000 Mbit/s |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Povrchová úprava konektora | nikel |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Tienenie kábla | F/UTP (FTP) |
| Typ vodiča | Pletené |
| Štandardný kábel | Cat6 |
| Vonkajší priemer | 5,6 mm |
| Hmotnosť | 121 g |
| Záručná lehota | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody | REACH, RoHS, CE |
| Upozornenia | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 8059018369724 |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1: | USB Typ-A |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Tvar kábla: | Kolo |
| Materiál izolačnej vrstvy: | Textil |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Plug and Play: | Áno |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Rýchlosť prenosu dát: | 1000 Mbit/s |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Povrchová úprava konektora: | nikel |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Tienenie kábla: | F/UTP (FTP) |
| Typ vodiča: | Pletené |
| Štandardný kábel: | Cat6 |
| Vonkajší priemer: | 5,6 mm |
| Hmotnosť: | 121 g |
| Záručná lehota: | 1 rok / roky |
| Certifikáty zhody: | REACH, RoHS, CE |
| Upozornenia: | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
