UNITEK C14147ABK01-0.5M - USB C 90°/90° PD 100W M/M 1M
Kód: KBAUTKUSB0061Podrobný popis
UNITEK C14147ABK01-0.5M - USB C 90°/90° PD 100W M/M 1M| Formát konektora 1 | Angular |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| Konektor 1 | USB C |
| Konektor 2 | USB C |
| Farba | Čierna |
| Verzia USB Power Delivery až do | 100 W |
| Formát konektora 2 | Angular |
| Typ kábla | Okrúhly kábel |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 0,48 Gbit/s |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Dĺžka kábla | 0,5 m |
| Upozornenia | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 4894160057709 |
| Formát konektora 1: | Angular |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| Konektor 1: | USB C |
| Konektor 2: | USB C |
| Farba: | Čierna |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Formát konektora 2: | Angular |
| Typ kábla: | Okrúhly kábel |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 0,48 Gbit/s |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Dĺžka kábla: | 0,5 m |
| Upozornenia: | Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
