UNITEK C14147ABK01-1M - USB C 90°/90° PD 100W M/M 1M
Kód: KBAUTKUSB0062Podrobný popis
UNITEK C14147ABK01-1M - USB C 90°/90° PD 100W M/M 1M| Konektor 1, rod | Samec |
| Formát konektora 2 | Angular |
| Konektor 1 | USB C |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Formát konektora 1 | Angular |
| Typ kábla | Okrúhly kábel |
| Verzia USB Power Delivery | 3.0 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Konektor 2 | USB C |
| Verzia USB Power Delivery až do | 100 W |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 0,48 Gbit/s |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Upozornenia | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 4894160057716 |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Formát konektora 2: | Angular |
| Konektor 1: | USB C |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Formát konektora 1: | Angular |
| Typ kábla: | Okrúhly kábel |
| Verzia USB Power Delivery: | 3.0 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Konektor 2: | USB C |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 0,48 Gbit/s |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Upozornenia: | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
