UNITEK Y-C477BK01-2M USB kábel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C Čierna
Kód: KBAUTKUSB0059Podrobný popis
UNITEK Y-C477BK01-2M USB kábel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Konektor 2 | USB C |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 5 Gbit/s |
| Typ kábla | Okrúhly kábel |
| Verzia USB Power Delivery až do | 60 W |
| Farba | Čierna |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Konektor 1 | USB C |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| USB verzia | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Upozornenia | Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| EAN: | 4894160054937 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Konektor 2: | USB C |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 5 Gbit/s |
| Typ kábla: | Okrúhly kábel |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 60 W |
| Farba: | Čierna |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Konektor 1: | USB C |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| USB verzia: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Upozornenia: | Make sure the cable is properly connected to avoid the risk of overheating or damaging your equipment., Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
