Cudy UH605 hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Šedá, Strieborná
Kód: PERCUDHUB0004Podrobný popis
Cudy UH605 hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Šedá, Strieborná| Rozhranie rozbočovača | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Typ-C |
| Počet portov | 5 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Nie |
| DC-in konektor | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Stručný návod | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Návod na použitie | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát | 5000 Mbit/s |
| Vymeniteľný za prevádzky | Áno |
| Dĺžka kábla | 0,25 m |
| Základný materiál | Hliník, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Farba | Šedá, Strieborná |
| Plug and Play | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Verzia USB Power Delivery až do | 10 W |
| Hmotnosť | 54,8 g |
| Hĺbka | 26 mm |
| Šírka | 114,5 mm |
| Výška | 16 mm |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Výstupné napätie | 5 V |
| Typ napájania | USB/DC |
| Spotreba energie (max) | 10 W |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Záručná lehota | 1 rok / roky |
| Hmotnosť vrátane balenia | 105,2 g |
| Hĺbka balenia | 225 mm |
| Výška balenia | 18 mm |
| Šírka balenia | 90 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 85% |
| Ostatné podporované operačné systémy | Android, ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 11, Windows 10 |
| Hmotnosť papierového obalu | 105,2 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB Hubs |
|---|---|
| EAN: | 6971690794408 |
| Rozhranie rozbočovača: | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Typ-C |
| Počet portov: | 5 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Nie |
| DC-in konektor: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Stručný návod: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Návod na použitie: | Áno |
| Rýchlosť prenosu dát: | 5000 Mbit/s |
| Vymeniteľný za prevádzky: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 0,25 m |
| Základný materiál: | Hliník, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Farba: | Šedá, Strieborná |
| Plug and Play: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 10 W |
| Hmotnosť: | 54,8 g |
| Hĺbka: | 26 mm |
| Šírka: | 114,5 mm |
| Výška: | 16 mm |
| Výstupný prúd: | 2 A |
| Výstupné napätie: | 5 V |
| Typ napájania: | USB/DC |
| Spotreba energie (max): | 10 W |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Záručná lehota: | 1 rok / roky |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 105,2 g |
| Hĺbka balenia: | 225 mm |
| Výška balenia: | 18 mm |
| Šírka balenia: | 90 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 85% |
| Ostatné podporované operačné systémy: | Android, ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 11, Windows 10 |
| Hmotnosť papierového obalu: | 105,2 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
