Kamera TP-LINK Tapo C201
Kód: CIPTPLKAM0086Podrobný popis
Kamera TP-LINK Tapo C201| USB vstup | Nie |
| Široký dynamický rozsah | Nie |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Typ zdroja | DC/AC |
| Vstavaný pevný disk | Nie |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Zvukový systém | 2-way |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 88.3° |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny | 75.2° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny | 40.8° |
| Live view | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba | Čierna |
| Odolný proti poveternostným vplyvom | Nie |
| Spôsob montáže | Stena / pracovná doska |
| Certifikáty zhody | CE, RCM, NCC, Federal Communications Commission (FCC), KC, BSMI |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 20 - 60 °C |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS 9.0, Android 4.0 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 128-bit AES, WPA2, SSL/TLS |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Detekcia ľudí, Rýchly pohyb |
| Pohybový senzor | Áno |
| Typ LED | 1 IR LED DIÓDA |
| Vzdialenosť nočného videnia | 12 m |
| Nočné videnie | Áno |
| Obnovovacia frekvencia | 15 fps |
| Podporované videomódy | 1080p |
| Kompresné formáty videa | H.264 |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 px |
| Celkový počet megapixelov | 2 MP |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Progresívne skenovanie | Nie |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ senzora | CMOS |
| Maximálna clona | 2,4 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 3,83 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 8885020621952 |
| USB vstup: | Nie |
| Široký dynamický rozsah: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Typ zdroja: | DC/AC |
| Vstavaný pevný disk: | Nie |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 88.3° |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny: | 75.2° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny: | 40.8° |
| Live view: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Nie |
| Spôsob montáže: | Stena / pracovná doska |
| Certifikáty zhody: | CE, RCM, NCC, Federal Communications Commission (FCC), KC, BSMI |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 20 - 60 °C |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS 9.0, Android 4.0 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 128-bit AES, WPA2, SSL/TLS |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS): | Detekcia ľudí, Rýchly pohyb |
| Pohybový senzor: | Áno |
| Typ LED: | 1 IR LED DIÓDA |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 12 m |
| Nočné videnie: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia: | 15 fps |
| Podporované videomódy: | 1080p |
| Kompresné formáty videa: | H.264 |
| Maximálne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px |
| Celkový počet megapixelov: | 2 MP |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Progresívne skenovanie: | Nie |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ senzora: | CMOS |
| Maximálna clona: | 2,4 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 3,83 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
