Kamera TP-LINK Tapo C202
Kód: CIPTPLKAM0087Podrobný popis
Kamera TP-LINK Tapo C202| USB vstup | Nie |
| Široký dynamický rozsah | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Dodávané káble | Napájací kábel |
| Montážna sada | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Hĺbka | 82 mm |
| Výška | 112,6 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Vstavaný pevný disk | Nie |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový systém | 2-way |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny | 46.65° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 107.52° |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny | 88.11° |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Live view | Áno |
| Odolný proti poveternostným vplyvom | Nie |
| Farba | Biela |
| Spôsob montáže | Stôl / strop |
| Certifikáty zhody | RCM, KC, CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, NCC |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android 7.0, iOS 13 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 128-bit AES, WPA2 |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Detekcia ľudí, Rýchly pohyb |
| Úroveň hluku sirény | 90 dB |
| Pohybový senzor | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia | 12 m |
| Nočné videnie | Áno |
| Typ LED | 1 IR LED DIÓDA |
| Obnovovacia frekvencia | 15 fps |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 px |
| Celkový počet megapixelov | 2 MP |
| Podporované videomódy | 1080p |
| Kompresné formáty videa | H.264 |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Progresívne skenovanie | Áno |
| Typ senzora | CMOS |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 3,83 mm |
| Maximálna clona | 2,4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 8885020621051 |
| USB vstup: | Nie |
| Široký dynamický rozsah: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Dodávané káble: | Napájací kábel |
| Montážna sada: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Hĺbka: | 82 mm |
| Výška: | 112,6 mm |
| Šírka: | 82 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Vstavaný pevný disk: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny: | 46.65° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 107.52° |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny: | 88.11° |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Live view: | Áno |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Spôsob montáže: | Stôl / strop |
| Certifikáty zhody: | RCM, KC, CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, NCC |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android 7.0, iOS 13 |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 128-bit AES, WPA2 |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS): | Detekcia ľudí, Rýchly pohyb |
| Úroveň hluku sirény: | 90 dB |
| Pohybový senzor: | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 12 m |
| Nočné videnie: | Áno |
| Typ LED: | 1 IR LED DIÓDA |
| Obnovovacia frekvencia: | 15 fps |
| Maximálne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px |
| Celkový počet megapixelov: | 2 MP |
| Podporované videomódy: | 1080p |
| Kompresné formáty videa: | H.264 |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Progresívne skenovanie: | Áno |
| Typ senzora: | CMOS |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 3,83 mm |
| Maximálna clona: | 2,4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
