Kamera TP-LINK Tapo C460KIT
Kód: CIPTPLKAM0085Podrobný popis
Kamera TP-LINK Tapo C460KIT| USB vstup | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Široký dynamický rozsah | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Montážna sada | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Šírka | 64,8 mm |
| Hĺbka | 117,7 mm |
| Výška | 64,8 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| DC výstupný prúd | 2 A |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| DC výstupné napätie | 5 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Vstavaný pevný disk | Nie |
| Zvukový systém | 2-way |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 134° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny | 59° |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny | 113° |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Live view | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Spôsob montáže | Múr |
| Farba | Biela |
| Odolný proti poveternostným vplyvom | Áno |
| Formát | Bullet |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP66 |
| Certifikáty zhody | NCC, RCM, BSMI, Federal Communications Commission (FCC), KC, CE |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované mobilné operačné systémy | iOS 11.0, Android 7.0 |
| Pohybový senzor | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 128-bit AES, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Úroveň hluku sirény | 100 dB |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Detekcia ľudí, Rýchly pohyb, Detekcia vozidla |
| Nočné videnie | Áno |
| Počet osvetľovacích LED | 4 |
| Vzdialenosť nočného videnia | 15 m |
| Typ LED | 1 IR LED DIÓDA |
| Podporované videomódy | 2160p |
| Kompresné formáty videa | H.264 |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Celkový počet megapixelov | 8 MP |
| Obnovovacia frekvencia | 15 fps |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Progresívne skenovanie | Áno |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ senzora | CMOS |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 3,17 mm |
| Maximálna clona | 1,6 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 8885020624250 |
| USB vstup: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Široký dynamický rozsah: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Montážna sada: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Šírka: | 64,8 mm |
| Hĺbka: | 117,7 mm |
| Výška: | 64,8 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| DC výstupný prúd: | 2 A |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| DC výstupné napätie: | 5 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Vstavaný pevný disk: | Nie |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 134° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny: | 59° |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny: | 113° |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Live view: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Farba: | Biela |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Áno |
| Formát: | Bullet |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP66 |
| Certifikáty zhody: | NCC, RCM, BSMI, Federal Communications Commission (FCC), KC, CE |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 45 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované mobilné operačné systémy: | iOS 11.0, Android 7.0 |
| Pohybový senzor: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 128-bit AES, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Úroveň hluku sirény: | 100 dB |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS): | Detekcia ľudí, Rýchly pohyb, Detekcia vozidla |
| Nočné videnie: | Áno |
| Počet osvetľovacích LED: | 4 |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 15 m |
| Typ LED: | 1 IR LED DIÓDA |
| Podporované videomódy: | 2160p |
| Kompresné formáty videa: | H.264 |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Celkový počet megapixelov: | 8 MP |
| Obnovovacia frekvencia: | 15 fps |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Progresívne skenovanie: | Áno |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ senzora: | CMOS |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 3,17 mm |
| Maximálna clona: | 1,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
