Kamera TP-LINK Tapo C720
Kód: CIPTPLKAM0088Podrobný popis
Kamera TP-LINK Tapo C720| USB vstup | Nie |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Podporované umiestnenie | Vonkajší |
| Široký dynamický rozsah | Áno |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Dodávané káble | Rozšírenie USB |
| Montážna sada | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Hĺbka | 151 mm |
| Šírka | 151 mm |
| Výška | 145,6 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Vstavaný pevný disk | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zvukový systém | 2-way |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny | 134° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 153° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny | 77.6° |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Live view | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Biela |
| Spôsob montáže | Múr |
| Odolný proti poveternostným vplyvom | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| Certifikáty zhody | CE, KC, NCC, RCM, BSMI, Federal Communications Commission (FCC) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 45 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 0 - 90% |
| Podporované mobilné operačné systémy | Android 7.0, iOS 13 |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Detekcia priechodu čiarou, Detekcia ľudí, Detekcia vozidla, Rýchly pohyb |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2, WPA3, 128-bit AES |
| Pohybový senzor | Áno |
| Úroveň hluku sirény | 93 dB |
| Počet osvetľovacích LED | 2 |
| Typ LED | 1 IR LED DIÓDA |
| Vzdialenosť nočného videnia | 10 m |
| Nočné videnie | Áno |
| Obnovovacia frekvencia | 30 fps |
| Celkový počet megapixelov | 4 MP |
| Kompresné formáty videa | H.264 |
| Podporované videomódy | 1440p |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1440 px |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Typ senzora | CMOS |
| Progresívne skenovanie | Áno |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Maximálna clona | 2,1 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 2,1 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 4897098688076 |
| USB vstup: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Podporované umiestnenie: | Vonkajší |
| Široký dynamický rozsah: | Áno |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Dodávané káble: | Rozšírenie USB |
| Montážna sada: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Hĺbka: | 151 mm |
| Šírka: | 151 mm |
| Výška: | 145,6 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Vstavaný pevný disk: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny: | 134° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 153° |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny: | 77.6° |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Live view: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| Certifikáty zhody: | CE, KC, NCC, RCM, BSMI, Federal Communications Commission (FCC) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 45 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 0 - 90% |
| Podporované mobilné operačné systémy: | Android 7.0, iOS 13 |
| Funkcie systému Intelligent Video Surveillance (IVS): | Detekcia priechodu čiarou, Detekcia ľudí, Detekcia vozidla, Rýchly pohyb |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2, WPA3, 128-bit AES |
| Pohybový senzor: | Áno |
| Úroveň hluku sirény: | 93 dB |
| Počet osvetľovacích LED: | 2 |
| Typ LED: | 1 IR LED DIÓDA |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 10 m |
| Nočné videnie: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia: | 30 fps |
| Celkový počet megapixelov: | 4 MP |
| Kompresné formáty videa: | H.264 |
| Podporované videomódy: | 1440p |
| Maximálne rozlíšenie: | 2560 x 1440 px |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Typ senzora: | CMOS |
| Progresívne skenovanie: | Áno |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Maximálna clona: | 2,1 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 2,1 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
