Trust Tanor - webová kamera 1080p Full HD (čierna)
Kód: PERTRUKAM0016Podrobný popis
Trust Tanor - webová kamera 1080p Full HD (čierna)| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia | Áno |
| Pevné ohnisko | Áno |
| Redukcia šumu | Nie |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Plug and Play | Áno |
| Vyváženie bielej | Auto |
| Automatické zaostrovanie | Nie |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 30 fps |
| Maximálne rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Sledovanie tváre | Nie |
| Diagonálne zorné pole | 79° |
| Tlačidlo snímky | Nie |
| Hmotnosť | 120 g |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Rozhranie | USB |
| Spôsob montáže | Spona/stojan |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Farba | Čierna |
| Zabudovaný blesk | Nie |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Webcams |
|---|---|
| EAN: | 8713439255485 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia: | Áno |
| Pevné ohnisko: | Áno |
| Redukcia šumu: | Nie |
| Typ HD kamery: | Full HD |
| Plug and Play: | Áno |
| Vyváženie bielej: | Auto |
| Automatické zaostrovanie: | Nie |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 30 fps |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Sledovanie tváre: | Nie |
| Diagonálne zorné pole: | 79° |
| Tlačidlo snímky: | Nie |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Výška: | 54 mm |
| Hĺbka: | 63 mm |
| Šírka: | 93 mm |
| Rozhranie: | USB |
| Spôsob montáže: | Spona/stojan |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Farba: | Čierna |
| Zabudovaný blesk: | Nie |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
