Unitek V1152A Adaptér miniDP - HDMI 4K 30Hz kábel 2m
Kód: KBAUTKADA0046Podrobný popis
Unitek V1152A Adaptér miniDP - HDMI 4K 30Hz kábel 2m| Farba | Čierna |
| Typ HD rozlíšenia | 4K |
| Konektor 2 | HDMI |
| Verzia HDCP | 2.0 |
| Dolby technológie | 7.1 Surround Sound |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 30 Hz |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Podpora HDR | Áno |
| Povrchová úprava konektora | Zlato |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Priemer kábla | 5,2 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 4894160046833 |
| Farba: | Čierna |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K |
| Konektor 2: | HDMI |
| Verzia HDCP: | 2.0 |
| Dolby technológie: | 7.1 Surround Sound |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 30 Hz |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Podpora HDR: | Áno |
| Povrchová úprava konektora: | Zlato |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Priemer kábla: | 5,2 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
