ATEN UC232A-AT sériový kábel Nerezová oceľ, Priehľadná, Čierna 0,35 m USB Typ-A DB-9
Kód: AKCATEKKV0057Podrobný popis
ATEN UC232A-AT sériový kábel Nerezová oceľ, Priehľadná, Čierna 0,35 m USB Typ-A DB-9| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Farba | Oceľ |
| Dĺžka kábla | 0,35 m |
| Konektor 2 | DB-9 |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Materiál izolačnej vrstvy | Plast |
| Konektor 1 | USB Typ-A |
| Hmotnosť | 36 g |
| Šírka balenia | 42 mm |
| Výška balenia | 158 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 64 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 379 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 255 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 333 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 3,27 kg |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia | 1,44 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 40 kusov |
| HS kód | 84733080 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cables for KVM switches |
|---|---|
| EAN: | 4710423770751 |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Farba: | Oceľ |
| Dĺžka kábla: | 0,35 m |
| Konektor 2: | DB-9 |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Materiál izolačnej vrstvy: | Plast |
| Konektor 1: | USB Typ-A |
| Hmotnosť: | 36 g |
| Šírka balenia: | 42 mm |
| Výška balenia: | 158 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 64 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 379 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 255 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 333 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 3,27 kg |
| Čistá hmotnosť veľkoobchodného balenia: | 1,44 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 40 kusov |
| HS kód: | 84733080 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
