HP LaserJet Pro 3302sdw Bezdrôtová Multifunction Farba Tlačiareň, Kopírka, skener; Obojstranne
Kód: PERHP-WAK0247Podrobný popis
HP LaserJet Pro 3302sdw Bezdrôtová Multifunction Farba Tlačiareň, Kopírka, skener; Obojstranne| USB vstup | Áno |
| Priama tlač | Áno |
| Frekvencia procesora | 1200 MHz, 1,2 GHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 512 MB |
| Kapacita pamäti | 512 MB |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 51 dB |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Jazyky opisu stránky | URF, PDF, PCL 5, PWG, PCLm, PCL 6, JPEG |
| Fonty tlačiarne | TrueType, Scalable |
| Segment HP | Malé a stredné firmy |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 40000 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Odporúčaný počet cyklov | 150 - 2500 stránok za mesiac |
| Náhradné kazety | Čierna originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 300 strán) W2190A; Azúrová originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 200 strán) W2191A; Žltá originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 200 strán) W2192A; Purpurová originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 200 strán) W2193A; Čierna originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 3 200 strán) W2190X; Azúrová originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 2 500 strán) W2191X; Žltá originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 2 500 strán) W2192X; Purpurová originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 2 500 strán) W2193X; |
| Výška | 341,3 mm |
| Šírka | 418 mm |
| Hĺbka | 419,1 mm |
| Hmotnosť | 17,1 kg |
| Technológie mobilnej tlače | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Certifikácia | EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021; EN 61000-3-3:2021; CISPR 32:2019; CISPR 35:2016; EN 55032:2015+A11:2020+A1:2020; EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-4-12:2017; FCC CFR 47 Part 15B; ICES-003, Issue 6:2019; Other EMC approvals as required by individual countries. |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Certifikáty zhody | EAC, BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), CCC, GS mark, BIS |
| Hĺbka balenia | 398 mm |
| Výška balenia | 532 mm |
| Šírka balenia | 497 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20,6 kg |
| HS kód | 8443310000 |
| Odporúčaný rozsah prevádzkovej vlhkosti | 30 - 70% |
| Typ napájania | Internal (Built-in) power supply |
| Vlastná veľkosť média | 76 x 127 mm to 216 x 356 mm |
| Rozlíšenie optického skenovania | 300 x 300 DPI |
| Emisie akustického tlaku bystander (pripravené) | 16 dB |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Typická elektrická spotreba (TEC) | 0.338 kWh/week (Energy Star) |
| Úrovne odtiene šedi | 256 |
| Kód UNSPC | 43212110 |
| Odporúčané prevádzkové teploty | 15 - 27 °C |
| Manufacturer warranty | Obmedzená záruka jeden rok. Ďalšie informácie nájdete na https://www.support.hp.com[14]. 3-ročná komerčná záruka HP bez dodatočných nákladov (zaregistrujte sa do 60 dní na stránke https://www.hp.com/eu/3yearwarranty ). |
| Obsah krabice | HP Color LaserJet Pro MFP 3302sdw; Napájací kábel; Tonerová kazeta; Používateľská príručka; Letáky |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10; Android; iOS; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Linux |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 30 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Rozlíšenie tlače (čierna) | 600 x 600 DPI |
| tlačová technológia | Laser |
| Farebné rozlíšenie | 600 x 600 DPI |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 25 str. za minútu |
| Farba | Áno |
| Duplexná tlač | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 10,9 s |
| Doba zahrievania | 55 s |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 25 str. za minútu |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 11 s |
| Funkcia HP dynamic security | Áno |
| Maximálna výstupná kapacita | 100 listy |
| Maximálny počet vstupných zásobníkov | 2 |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 2 |
| Maximálna kapacita vstupnej jednotky | 251 listy |
| Celková výstupná kapacita | 100 listy |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obyčajný papier, Etikety, Ťažký papier, Priehľadné fólie, Kartón, Obálky, Ľahký papier, Hlavička, Hrubý papier, Lesklý papier |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e) | 0,9 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e) | 0,3 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 4,5 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e) | 0,1 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e) | 7 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 196786388484 |
| USB vstup: | Áno |
| Priama tlač: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 1200 MHz, 1,2 GHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 512 MB |
| Kapacita pamäti: | 512 MB |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 51 dB |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Jazyky opisu stránky: | URF, PDF, PCL 5, PWG, PCLm, PCL 6, JPEG |
| Fonty tlačiarne: | TrueType, Scalable |
| Segment HP: | Malé a stredné firmy |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 40000 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Odporúčaný počet cyklov: | 150 - 2500 stránok za mesiac |
| Náhradné kazety: | Čierna originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 300 strán) W2190A; Azúrová originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 200 strán) W2191A; Žltá originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 200 strán) W2192A; Purpurová originálna tonerová kazeta HP 219A LaserJet (približne 1 200 strán) W2193A; Čierna originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 3 200 strán) W2190X; Azúrová originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 2 500 strán) W2191X; Žltá originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 2 500 strán) W2192X; Purpurová originálna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 219X LaserJet (približne 2 500 strán) W2193X; |
| Výška: | 341,3 mm |
| Šírka: | 418 mm |
| Hĺbka: | 419,1 mm |
| Hmotnosť: | 17,1 kg |
| Technológie mobilnej tlače: | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Certifikácia: | EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021; EN 61000-3-3:2021; CISPR 32:2019; CISPR 35:2016; EN 55032:2015+A11:2020+A1:2020; EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-4-12:2017; FCC CFR 47 Part 15B; ICES-003, Issue 6:2019; Other EMC approvals as required by individual countries. |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Certifikáty zhody: | EAC, BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), CCC, GS mark, BIS |
| Hĺbka balenia: | 398 mm |
| Výška balenia: | 532 mm |
| Šírka balenia: | 497 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20,6 kg |
| HS kód: | 8443310000 |
| Odporúčaný rozsah prevádzkovej vlhkosti: | 30 - 70% |
| Typ napájania: | Internal (Built-in) power supply |
| Vlastná veľkosť média: | 76 x 127 mm to 216 x 356 mm |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 300 x 300 DPI |
| Emisie akustického tlaku bystander (pripravené): | 16 dB |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Typická elektrická spotreba (TEC): | 0.338 kWh/week (Energy Star) |
| Úrovne odtiene šedi: | 256 |
| Kód UNSPC: | 43212110 |
| Odporúčané prevádzkové teploty: | 15 - 27 °C |
| Manufacturer warranty: | Obmedzená záruka jeden rok. Ďalšie informácie nájdete na https://www.support.hp.com[14]. 3-ročná komerčná záruka HP bez dodatočných nákladov (zaregistrujte sa do 60 dní na stránke https://www.hp.com/eu/3yearwarranty ). |
| Obsah krabice: | HP Color LaserJet Pro MFP 3302sdw; Napájací kábel; Tonerová kazeta; Používateľská príručka; Letáky |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11; Windows 10; Android; iOS; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Linux |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 30 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Rozlíšenie tlače (čierna): | 600 x 600 DPI |
| tlačová technológia: | Laser |
| Farebné rozlíšenie: | 600 x 600 DPI |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 25 str. za minútu |
| Farba: | Áno |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 10,9 s |
| Doba zahrievania: | 55 s |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 25 str. za minútu |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 11 s |
| Funkcia HP dynamic security: | Áno |
| Maximálna výstupná kapacita: | 100 listy |
| Maximálny počet vstupných zásobníkov: | 2 |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 2 |
| Maximálna kapacita vstupnej jednotky: | 251 listy |
| Celková výstupná kapacita: | 100 listy |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obyčajný papier, Etikety, Ťažký papier, Priehľadné fólie, Kartón, Obálky, Ľahký papier, Hlavička, Hrubý papier, Lesklý papier |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e): | 0,9 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e): | 0,3 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 4,5 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e): | 0,1 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e): | 7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
