Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet MFP M234sdn
Kód: PERHP-WLK0115Podrobný popis
Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet MFP M234sdn| Priama tlač | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Frekvencia procesora | 500 MHz |
| Kapacita pamäti | 64 MB |
| Dodávané náplne | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 700 strany |
| Počet tlačových náplní | 1 |
| Jazyky opisu stránky | PCLmS, PWG, URF |
| Obojstranné funkcie | Vytlačiť, Kopírovanie |
| Tlačové farby | Čierna |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 20000 stránok za mesiac |
| Šírka | 418 mm |
| Výška | 294,4 mm |
| Hĺbka | 308 mm |
| Hmotnosť | 9,5 kg |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 3,3 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,6 W |
| Spotreba energie (max) | 453 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Displej | LCD |
| Farba | Šedá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Výška balenia | 409 mm |
| Šírka balenia | 497 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12,4 kg |
| Hĺbka balenia | 379 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Doba zahrievania | 45 s |
| Duplexná tlač | Áno |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Tlač | Čiernobiela tlač |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 30 str. za minútu |
| Maximálne rozlíšenie | 600 x 600 DPI |
| tlačová technológia | Laser |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4) | 18 str. za minútu |
| Faxovanie | Nie |
| Funkcia HP dynamic security | Áno |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Celková vstupná kapacita | 150 listy |
| Celková výstupná kapacita | 100 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Režim obojstranného kopírovania | Auto |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Maximálny počet kópií | 99 kópie |
| Obojstranné kopírovanie | Áno |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4) | 29 kópií za minútu |
| Kopírovanie | Čiernobiele kopírovanie |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obálky |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B4, B5 |
| Maximálna tlačová veľkosť | 216 x 356 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 60 - 105 g/m² |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A5, A4 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Rozlíšenie optického skenovania | 600 x 600 DPI |
| Technológia skenovania | CIS |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
| Skenovanie | Farebné skenovanie, Obrázok, E-mail |
| Podporované obrazové formáty | TIFF, PNG, JPEG, BMP |
| Rýchlosť skenovania (čierna) | 19 str. za minútu |
| Rýchlosť skenovania (farebne) | 10 str. za minútu |
| Dokumenty podporovaných formátov | |
| Úrovne odtiene šedi | 256 |
| Duplexné skenovanie | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 194850889486 |
| Priama tlač: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Frekvencia procesora: | 500 MHz |
| Kapacita pamäti: | 64 MB |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 700 strany |
| Počet tlačových náplní: | 1 |
| Jazyky opisu stránky: | PCLmS, PWG, URF |
| Obojstranné funkcie: | Vytlačiť, Kopírovanie |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 20000 stránok za mesiac |
| Šírka: | 418 mm |
| Výška: | 294,4 mm |
| Hĺbka: | 308 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 kg |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 3,3 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,6 W |
| Spotreba energie (max): | 453 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Displej: | LCD |
| Farba: | Šedá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Výška balenia: | 409 mm |
| Šírka balenia: | 497 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12,4 kg |
| Hĺbka balenia: | 379 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 32,5 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Doba zahrievania: | 45 s |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Tlač: | Čiernobiela tlač |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 30 str. za minútu |
| Maximálne rozlíšenie: | 600 x 600 DPI |
| tlačová technológia: | Laser |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4): | 18 str. za minútu |
| Faxovanie: | Nie |
| Funkcia HP dynamic security: | Áno |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Celková vstupná kapacita: | 150 listy |
| Celková výstupná kapacita: | 100 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Režim obojstranného kopírovania: | Auto |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Maximálny počet kópií: | 99 kópie |
| Obojstranné kopírovanie: | Áno |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4): | 29 kópií za minútu |
| Kopírovanie: | Čiernobiele kopírovanie |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obálky |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B4, B5 |
| Maximálna tlačová veľkosť: | 216 x 356 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 60 - 105 g/m² |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A5, A4 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 600 x 600 DPI |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
| Skenovanie: | Farebné skenovanie, Obrázok, E-mail |
| Podporované obrazové formáty: | TIFF, PNG, JPEG, BMP |
| Rýchlosť skenovania (čierna): | 19 str. za minútu |
| Rýchlosť skenovania (farebne): | 10 str. za minútu |
| Dokumenty podporovaných formátov: | |
| Úrovne odtiene šedi: | 256 |
| Duplexné skenovanie: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
