Čítačka e-kníh Onyx Boox Go 10,3" (2. generácia) Lumi Carta 1200 64 GB Wi-Fi, sivá
Kód: MULONYCZE0043Podrobný popis
Čítačka e-kníh Onyx Boox Go 10,3" (2. generácia) Lumi Carta 1200 64 GB Wi-Fi, sivá| Farba | Šedá |
| Rozlíšenie displeja | 2480 x 1860 px |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 26,2 cm (10.3") |
| Výška | 183 mm |
| Hĺbka | 4,8 mm |
| Šírka | 235 mm |
| Hmotnosť | 364 g |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Typ procesoru | Qualcomm |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Kapacita pamäte RAM | 4 GB |
| Flash pamäť | 64 GB |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi pásmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Kapacita batérie | 3700 mAh |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 6949710311676 |
| Farba: | Šedá |
| Rozlíšenie displeja: | 2480 x 1860 px |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 26,2 cm (10.3") |
| Výška: | 183 mm |
| Hĺbka: | 4,8 mm |
| Šírka: | 235 mm |
| Hmotnosť: | 364 g |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Qualcomm |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Kapacita pamäte RAM: | 4 GB |
| Flash pamäť: | 64 GB |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Kapacita batérie: | 3700 mAh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
