Kingston Technology DC600M 480 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0024Podrobný popis
Kingston Technology DC600M 480 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| TBW hodnotenie | 876 |
| Latencia zápisu | 30 µs |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| Podpora výmeny za prevádzky | Áno |
| Formát SSD | 2.5" |
| Typ pamäte | 3D TLC NAND |
| Kapacita disku SSD | 480 GB |
| Rýchlosť zápisu | 470 MB/s |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 94000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Funkcia H / W PLP | Áno |
| Latencia čítania | 200 µs |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Podmienky používania | Server/Enterprise |
| Náhodný zápis (4 KB) | 41000 IOPS |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Cieľové pracovné zaťaženie | Mixed Use (MU) |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hĺbka | 100,1 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnosť | 66 g |
| Spotreba energie (zápis) | 3,6 W |
| Spotreba energie (priemerná) | 1,45 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,3 W |
| Spotreba energie (čítanie) | 1,6 W |
| Šírka balenia | 129,5 mm |
| Výška balenia | 184,2 mm |
| Hĺbka balenia | 9,14 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 88,19 g |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 959,95 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 69,8 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 135,9 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 10 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 203,2 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 20 G |
| Prevádzkové vibrácie | 2,17 G |
| Upozornenia | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 740617334937 |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| TBW hodnotenie: | 876 |
| Latencia zápisu: | 30 µs |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| Podpora výmeny za prevádzky: | Áno |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Typ pamäte: | 3D TLC NAND |
| Kapacita disku SSD: | 480 GB |
| Rýchlosť zápisu: | 470 MB/s |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 94000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Funkcia H / W PLP: | Áno |
| Latencia čítania: | 200 µs |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Podmienky používania: | Server/Enterprise |
| Náhodný zápis (4 KB): | 41000 IOPS |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Cieľové pracovné zaťaženie: | Mixed Use (MU) |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hĺbka: | 100,1 mm |
| Výška: | 7 mm |
| Hmotnosť: | 66 g |
| Spotreba energie (zápis): | 3,6 W |
| Spotreba energie (priemerná): | 1,45 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,3 W |
| Spotreba energie (čítanie): | 1,6 W |
| Šírka balenia: | 129,5 mm |
| Výška balenia: | 184,2 mm |
| Hĺbka balenia: | 9,14 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 88,19 g |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 959,95 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 69,8 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 135,9 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 10 kusov |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 203,2 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 20 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 2,17 G |
| Upozornenia: | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit., Do not open the appliance housing, risk of electric shock., Protect from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
