Solidigm D3-S4520 3,84 TB 2.5" Serial ATA III TLC 3D NAND
Kód: DETSLDSSD0051Podrobný popis
Solidigm D3-S4520 3,84 TB 2.5" Serial ATA III TLC 3D NAND| Rýchlosť čítania | 550 MB/s |
| Typ pamäte | TLC 3D NAND |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 92000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Formát SSD | 2.5" |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Rýchlosť zápisu | 510 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| Vylepšená ochrana dát při výpadku prúdu | Áno |
| Temperature monitoring and logging | Áno |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 256-bit AES |
| Ochrana dát | Áno |
| Náhodný zápis (4 KB) | 31000 IOPS |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,2 W |
| Spotreba energie (max) | 3,7 W |
| Nepretržité vyhodnocovanie | 15,3 PB |
| Maximálna neoperačná nadmorská výška | 0,5 m |
| Prevádzkové otrasy | 1000 G |
| Prevádzkové vibrácie | 2,17 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie | 3,13 G |
| Mimoprevádzkový otras | 1000 G |
| Maximálna prevádzková teplota | 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| EAN: | 840307303431 |
| Rýchlosť čítania: | 550 MB/s |
| Typ pamäte: | TLC 3D NAND |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 92000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER): | < 1 per 10^17 bits read |
| Rýchlosť zápisu: | 510 MB/s |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| Vylepšená ochrana dát při výpadku prúdu: | Áno |
| Temperature monitoring and logging: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 3,84 TB |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 256-bit AES |
| Ochrana dát: | Áno |
| Náhodný zápis (4 KB): | 31000 IOPS |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,2 W |
| Spotreba energie (max): | 3,7 W |
| Nepretržité vyhodnocovanie: | 15,3 PB |
| Maximálna neoperačná nadmorská výška: | 0,5 m |
| Prevádzkové otrasy: | 1000 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 2,17 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Mimoprevádzkové vibrácie: | 3,13 G |
| Mimoprevádzkový otras: | 1000 G |
| Maximálna prevádzková teplota: | 70 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
