Western Digital Ultrastar DC SN655 30,7 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe TLC 3D NAND ISE (0TS2509)
Kód: DETWDISSD0121Podrobný popis
Western Digital Ultrastar DC SN655 30,7 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe TLC 3D NAND ISE (0TS2509)| Latencia zápisu | 15 µs |
| Typ pamäte | TLC 3D NAND |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Hardwarové šifrovanie | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 10520000 IOPS |
| Verzia NVMe | 1.4 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2500000 h |
| Formát SSD | U.3 |
| Náhodný zápis (4 KB) | 660000 IOPS |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| NVMe | Áno |
| Rýchlosť čítania | 6100 MB/s |
| Latencia čítania | 110 µs |
| Podporované serverové operačné systémy | Áno |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Kapacita disku SSD | 30 TB |
| Rýchlosť zápisu | 3400 MB/s |
| Hmotnosť | 147,3 g |
| Výška | 14,9 mm |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hĺbka | 100,3 mm |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Latencia zápisu: | 15 µs |
| Typ pamäte: | TLC 3D NAND |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Hardwarové šifrovanie: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 10520000 IOPS |
| Verzia NVMe: | 1.4 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2500000 h |
| Formát SSD: | U.3 |
| Náhodný zápis (4 KB): | 660000 IOPS |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER): | < 1 per 10^15 bits read |
| NVMe: | Áno |
| Rýchlosť čítania: | 6100 MB/s |
| Latencia čítania: | 110 µs |
| Podporované serverové operačné systémy: | Áno |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Kapacita disku SSD: | 30 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 3400 MB/s |
| Hmotnosť: | 147,3 g |
| Výška: | 14,9 mm |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hĺbka: | 100,3 mm |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
