Kärcher 2.269-641.0 príslušenstvo a spotrebný materiál pre vysávač Súprava príslušenstva Robotický vysávač
Kód: AGAKARRSA0002Podrobný popis
Kärcher 2.269-641.0 príslušenstvo a spotrebný materiál pre vysávač Súprava príslušenstva Robotický vysávač| Množstvo v balení | 6 kusov |
| Počet filtrov | 2 kusov |
| Počet tlačidiel | 1 |
| Počet kief | 3 |
| Vhodné pre typ vysávačov | Robotický vysávač |
| Kompatibilita značky | Kärcher |
| Typ produktu | Súprava príslušenstva |
| Kompatibilita | RCV 5 |
| Hmotnosť | 100 g |
| Hĺbka | 190 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 82 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 400 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with water or other liquids if the product is not intended for use in wet conditions., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For cleaning robots - accessories |
|---|---|
| EAN: | 4054278989983 |
| Množstvo v balení: | 6 kusov |
| Počet filtrov: | 2 kusov |
| Počet tlačidiel: | 1 |
| Počet kief: | 3 |
| Vhodné pre typ vysávačov: | Robotický vysávač |
| Kompatibilita značky: | Kärcher |
| Typ produktu: | Súprava príslušenstva |
| Kompatibilita: | RCV 5 |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Šírka: | 125 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 400 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with water or other liquids if the product is not intended for use in wet conditions., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
