Electrolux E4DHCB01 príslušenstvo a diel do umývačky Sivý Kôš na príbory
Kód: AGAELCZMW0002Podrobný popis
Electrolux E4DHCB01 príslušenstvo a diel do umývačky Sivý Kôš na príbory| Kompatibilita značky | Electrolux |
| Model | Košík na príbory |
| Farba | Šedá |
| Šírka | 235 mm |
| Hmotnosť | 450 g |
| Hĺbka | 135 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For dishwashers - Equipment |
|---|---|
| EAN: | 7321422641002 |
| Kompatibilita značky: | Electrolux |
| Model: | Košík na príbory |
| Farba: | Šedá |
| Šírka: | 235 mm |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Hĺbka: | 135 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
