Príslušenstvo do umývačky riadu Electrolux 9029795540 a časť Čierny držiak na poháre na víno
Kód: AGAELCZMW0001Podrobný popis
Príslušenstvo do umývačky riadu Electrolux 9029795540 a časť Čierny držiak na poháre na víno| Počet pohárov na víno | 8 kusov |
| Farba | Čierna |
| Model | Držiak pohárov na víno |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Výška | 260 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For dishwashers - Equipment |
|---|---|
| EAN: | 7321423447436 |
| Počet pohárov na víno: | 8 kusov |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Držiak pohárov na víno |
| Šírka: | 220 mm |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Výška: | 260 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
