AEG ECFB01ST Pachový filter
Kód: AGAELCOKF0041Podrobný popis
AEG ECFB01ST Pachový filter| Kompatibilita značky | AEG |
| Kompatibilita | LFT769X, LFT766X, LFG719X, LFG716X, LFG716R, LFG716W, LFG719R, LFG719W, LFG516X |
| Výška | 240 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Hmotnosť | 332 g |
| Hĺbka | 10 mm |
| Model | Pachový filter |
| Materiál | Karbón |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For kitchen hoods - filters |
|---|---|
| EAN: | 7333394080369 |
| Kompatibilita značky: | AEG |
| Kompatibilita: | LFT769X, LFT766X, LFG719X, LFG716X, LFG716R, LFG716W, LFG719R, LFG719W, LFG516X |
| Výška: | 240 mm |
| Šírka: | 193 mm |
| Hmotnosť: | 332 g |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Model: | Pachový filter |
| Materiál: | Karbón |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
