Príslušenstvo k odsávaču pár Bosch DHZ7305
Kód: AGABOSOKF0001Podrobný popis
Príslušenstvo k odsávaču pár Bosch DHZ7305| Výška | 45 mm |
| Šírka | 436 mm |
| Hĺbka | 235 mm |
| Kompatibilné s | DHL 545 S / DHL 555 B /DHL 575 B / DHL 755 B |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Do not install the filter near an open flame., Dispose of the used filter in accordance with local regulations for special waste., Ensure that the filter is properly installed according to the manufacturer's instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For kitchen hoods - filters |
|---|---|
| EAN: | 4242002259871 |
| Výška: | 45 mm |
| Šírka: | 436 mm |
| Hĺbka: | 235 mm |
| Kompatibilné s: | DHL 545 S / DHL 555 B /DHL 575 B / DHL 755 B |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Do not install the filter near an open flame., Dispose of the used filter in accordance with local regulations for special waste., Ensure that the filter is properly installed according to the manufacturer's instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
