AEG TR1LFAV diely a príslušenstvo pre rúry Koľajnice pre rošt Šedá
Kód: AGAELCPIA0013Podrobný popis
AEG TR1LFAV diely a príslušenstvo pre rúry Koľajnice pre rošt Šedá| Vhodné pre | rúra |
| Kompatibilita značky | Electrolux |
| Model | Koľajnice pre rošt |
| Farba | Šedá |
| Teleskopické | Áno |
| Hĺbka | 14 mm |
| Šírka | 383 mm |
| Hmotnosť | 900 g |
| Výška | 42 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | The product must be installed in accordance with the instructions for use., Avoid direct contact with oven components at high temperatures., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543112920 |
| Vhodné pre: | rúra |
| Kompatibilita značky: | Electrolux |
| Model: | Koľajnice pre rošt |
| Farba: | Šedá |
| Teleskopické: | Áno |
| Hĺbka: | 14 mm |
| Šírka: | 383 mm |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Výška: | 42 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | The product must be installed in accordance with the instructions for use., Avoid direct contact with oven components at high temperatures., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
