AEG TR3LFSTV diely a príslušenstvo pre rúry Koľajnice pre rošt Nerezová oceľ
Kód: AGAELCPIA0016Podrobný popis
AEG TR3LFSTV diely a príslušenstvo pre rúry Koľajnice pre rošt Nerezová oceľ| Model | Koľajnice pre rošt |
| Vhodné pre | rúra |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Kompatibilita značky | AEG |
| Teleskopické | Áno |
| Kompatibilita | AEG ProCombi |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,1 kg |
| Výška | 42 mm |
| Hmotnosť | 2,85 kg |
| Šírka | 383 mm |
| Hĺbka | 14 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., The product must be installed in accordance with the instructions for use., Avoid direct contact with oven components at high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543112968 |
| Model: | Koľajnice pre rošt |
| Vhodné pre: | rúra |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Kompatibilita značky: | AEG |
| Teleskopické: | Áno |
| Kompatibilita: | AEG ProCombi |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,1 kg |
| Výška: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 2,85 kg |
| Šírka: | 383 mm |
| Hĺbka: | 14 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., The product must be installed in accordance with the instructions for use., Avoid direct contact with oven components at high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
