Electrolux E9OOAF11 Obdĺžnikový
Kód: AGAELCPIA0010Podrobný popis
Electrolux E9OOAF11 Obdĺžnikový| Nelepiaci povrch | Áno |
| Správne použitie | rúra |
| Farba | Čierna |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Vhodné pre pečenie | Univerzálne |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 465 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with oven components at high temperatures., The product must be installed in accordance with the instructions for use., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For ovens - accessories |
|---|---|
| EAN: | 7332543784639 |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Správne použitie: | rúra |
| Farba: | Čierna |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Vhodné pre pečenie: | Univerzálne |
| Šírka: | 385 mm |
| Výška: | 465 mm |
| Hĺbka: | 25 mm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with oven components at high temperatures., The product must be installed in accordance with the instructions for use., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
